מעבר לתפריט תחתון

אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות

סגור

שקיפות

שומרים על שקיפות

מיליוני ישראלים אוכלים את מוצרי החלב של מחלבות שטראוס מדיי יום. לכן, כחברה, יש לנו את האחריות לספק את כל המידע על המוצרים, ולפעול בשקיפות מלאה עם הצרכנים שלנו, אתכם. לספר ממה מורכבת רשימת הרכיבים, באילו חומרי גלם אנחנו משתמשים, לתאר את הדרך שמוצרי החלב שלנו עברו, מהרפת ועד המחלבות באחיהוד ויטבתה: מהמזון שהפרה אוכלת, התהליכים בתוך הרפת, ההגעה למפעל, הפקת מוצרי החלב ועד להגעה למדף בסופר. המטרה שלנו אחת, להיות הכי אותנטיים, אמתיים ושקופים, בכל אחד מהשלבים.

זו הסיבה שהחלטנו ב"גמדים" להעלות את רשימת הרכיבים אל חזית האריזה עצמה. אנחנו מאמינים שההורים צריכים לדעת בדיוק מה הילדים שלהם אוכלים, ולקבל על בסיס הידע הזה החלטה מושכלת – אם לתת להם לאכול את אותו האוכל, או לא. לכן, בנוסף להורדה הדרמטית בסוכר בגביעי גמדים, והוצאת סדרת "גמדים ללא סוכר וללא ממתיקים", החלטנו להציג את רשימת הרכיבים בצורה הכי ברורה ושקופה שיש. נכון, הרשימה עדיין לא מושלמת, ועדיין, אנחנו מאמינים שגם אם עוד יש לנו דרך לעשות, יש חשיבות אדירה בשיקוף הרשימה בצורה ברורה.

זו גם הסיבה שהקמנו את האתר הדיגיטלי שאתם נמצאים בו עכשיו. אתר שהוא תפיסת עולם, שמביא לידיעתכם את הפעולות שאנחנו עושים כדי להמשיך ולהשתפר. האמון שלכם בנו חשוב לנו, ואחת מהמטרות המרכזיות שהגדרנו לעצמנו – הוא לחזק אותו. אנחנו פועלים בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים, וממשיכים להשתפר כל הזמן. לכן אנחנו שמחים להציג לכם את המסע שלנו, מה עשינו עד היום בדרך להיות מחלבה מקיימת, ומה אנחנו מתכננים להמשיך ולעשות.

יש יעדים שהגדרנו לעצמנו, תכניות לעתיד, ויש הישגים שאנחנו גאים בהם מאוד ושהשפיעו עלינו, ועל הסביבה שאנחנו חיים בה. עבורנו, זה לא סיפור שאנחנו מספרים - אלא דרך חיים של ממש, ואנחנו עושים, כל הזמן, פעולות כדי להגיע ולממש את אותם יעדים מוגדרים. אנחנו רואים בשקיפות ערך, ונמשיך לעבוד כדי להביא לכם, הצרכנים שלנו, את מוצרי החלב הטובים ביותר, האיכותיים ביותר ובצורה השקופה ביותר.