מעבר לתפריט תחתון

אתר זה עושה שימוש בעוגיות בהתאם למדיניות הפרטיות

סגור

Clean Eating

Clean Eating זו דרך חיים. זה לאכול את האוכל הכי קרוב לצורה הטבעית שלו, עם מינימום עיבוד, תוספים ועם רשימת רכיבים קצרה ככל האפשר. לכן החלטנו לבחון מחדש את הרכיבים שמרכיבים את מוצרי החלב, ולהתחיל תהליך של חזרה לבסיס, לטעמים הטבעיים של הפירות והירקות, ולטעמים הטבעיים של החלב.

גישת ה- Clean Eating אומרת שהאוכל שלנו הוא הכי טעים, כשהוא הכי קרוב לצורה הטבעית שלו. לא מעובד, לא מתועש. פשוט – קרוב למקור. אוכל שלא מכיל תוספות כמו צבעי מאכל או חומרים משמרים. שלא מכיל כמויות גדולות של סוכר, חומרים מייצבים או חומרי טעם וריח שלא באמת נותנים לנו להרגיש את הטעם האמיתי. אוכל עונתי, מקומי, שגדל קרוב אלינו, כאן במושבי הארץ, אצל החקלאים שלנו.

קחו לדוגמא את צבעי המאכל. כבר שכחנו מזה, אבל לכל דבר שאנחנו אוכלים, לכל חומר גלם, יש את הצבע המקורי שלו. הבעיה היא שלאורך השנים קצת שכחנו מהצבעים המקוריים. התרגלנו שהתות ביוגורט צבוע באדום ארגמן, למרות שהוא אמור להיות בגוון ורדרד, או שהמשמש המיובש הוא כתום, במקום הצבע החום-שחור שאמור להיות לו.

גם כשמסתכלים על כמויות הסוכר רואים שאנחנו אוכלים ממנו הרבה יותר ממה שצריך. גישת ה- Clean Eating מעודדת להוריד את הסוכר בהדרגה, ולהתרגל לטעמים חדשים ופחות מתוקים.

אז מה אנחנו עושים?

הדבר הראשון שרצינו לעשות הוא להוריד את רשימת הרכיבים במוצרי החלב שלנו, ולהפוך אותה לכזאת שמורכבת מחומרי הגלם הבסיסיים וההכרחיים ביותר, ושידגישו את הטעמים הטבעיים של האוכל. חשבנו הרבה על איך לעשות את השינוי, והבנו שאנחנו צריכים לפתח את קו ה- Clean Eating כמעט מאפס. ליצור יוגורט עם חומרי הגלם הבסיסיים שהכי קרובים למקור ושקיימים בכל מטבח, כדי שיופק בדרך הכי קרובה לצורה המסורתית, ועם מינימום עיבוד.

והצלחנו! יצרנו את יוגורט אקטיביה clean eating ללא צבעי מאכל, ללא חומרי טעם וריח, בצבע הפרי הטבעי, וללא מייצבים. יוגורט שכל כולו שינוי אמתי של תפיסה לגבי איך יוגורט צריך להיות. וכך יצא שמ-12 רכיבים ברשימת היוגורט פרי שלנו, ירדנו לשישה. בנוסף, יצרנו את יוגורט אקטיביה מחלב מלא שמכיל 3.6% שומן, עם חלב בדיוק כמו שהגיע מהרפת, עם מינימום תהליכי עיבוד בדרך.

ומה הלאה?

החלום שלנו הוא לייצר את מוצרי החלב הטובים ביותר, בעונה שלהם, בזמן שלהם, עם הפירות המקומיים ובטעמים שהכי קרובים לחומרי הגלם. או במילים אחרות, להתרגש מהאוכל שאנחנו אוכלים ומייצרים, ולחזור לבסיס, ולטעמים הטבעיים שלו. לטעמים הטבעיים של הפירות והירקות, ולטעמים הטבעיים של החלב.